Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

У США розслідують відхилення суборбітального літака Virgin Galactic від курсу під час першого польоту з пасажирами

Головна > Новини >

Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) розслідує інцидент з відхиленням від курсу при зниженні літака VSS Unity компанії Virgin Galactic під час першого тестового суборбітального польоту з повним екіпажем, який відбувся 11 липня, повідомляє видання New Yorker.

За даними видання, під час польоту в кабіні пілотів загорілася червона лампочка, що попереджає про відхилення від потрібної траєкторії. Така ситуація могла не тільки спровокувати небезпечну аварійну посадку, але і призвести до виходу за межі виділеного регулятором повітряного коридору, пише видання. На щастя, досвідчені пілоти компанії Дейв Маккей і Майк Масуччі змогли безпечно доставити пасажирів на межу космосу і назад, і суборбітальний літак повернувся на Землю, зробивши плавну посадку на космодромі «Америка» в Нью-Мексико.

Представник FAA підтвердив виданню, що корабель відхилився від дозволеного курсу, і зазначив, що йде розслідування. Представник Virgin Galactic в свою чергу заявив, що компанія від самого початку не поінформувала регулятора про відхилення, і повідомив, що майже дві хвилини апарат летів за межами виділеного повітряного простору.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України