Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

У Росії представлено автоматизований комплекс обробки інформації ДЗЗ

Головна > Новини >

Інноваційна розробка «Програмно-апаратний комплекс обробки видової інформації засобів дистанційного зондування Землі із застосуванням нейромережевих технологій» була представлена Технополісом «ЕРА» на Міжнародному військово-технічному форумі «Армія-2021».

Проект складається з двох частин – програмної і апаратної. Відмінною рисою програмної частини є використовуваний набір програмних підсистем і компонентів розробки нейронних мереж «Атлантик».

Апаратний модуль – тензорний мікропроцесор «ИВА ТПУ» для роботи з нейронними мережами. Нова розробка збільшує обсяг оброблюваної інформації і знижує споживану потужність на 30%, що важливо для перспективних мобільних комплексів.

Тензорний мікропроцесор дозволяє впроваджувати технології штучного інтелекту в існуюче і перспективне озброєння: безпілотні літальні апарати, робототехнічні комплекси, а також в системи підтримки прийняття рішення.

«ИВА ТПУ» може застосовуватися в складі різних комплексів, де потрібне швидке розпізнавання, класифікація об’єктів і оперативне прийняття рішень, наприклад, в пунктах управління обороною.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України