Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

У Південній Кореї планують запустити два розвідувальні супутники у квітні та листопаді

Цього року Південна Корея планує запустити ще два військові розвідувальні супутники з космічної станції США.

8 січня Адміністрація програми оборонних закупівель (Defense Acquisition Program Administration, DAPA) заявила, що два супутники будуть запущені на ракеті Falcon 9 компанії SpaceX зі станції Космічних сил США на мисі Канаверал у Флориді в квітні та листопаді.

Орбітальні апарати будуть оснащені радаром із синтезованою апертурою (SAR), який створює зображення, випромінюючи електромагнітні хвилі на наземну ціль і синтезуючи відбитий сигнал, що дає змогу уважно спостерігати за переміщеннями військ Північної Кореї незалежно від погоди. Плани країни включають запуск загалом чотирьох подібних супутників до 2025 року.

Очікується, що використання цих нових супутників у поєднанні з першим розвідувальним електрооптичним та інфрачервоним супутником, запущеним у грудні 2023 року також за підтримки компанії SpaceX, посилить здатність країни виявляти ознаки ядерних і ракетних провокацій з боку Північної Кореї.

Розробкою двох космічних апаратів керувало Агентство оборонного розвитку (Agency for Defense Development) за участю вітчизняних аерокосмічних компаній, таких як Korea Aerospace Industries і Hanwha Systems.

Оголошення Південної Кореї було зроблено через кілька днів після того, як Пхеньян пообіцяв запустити ще три супутники-шпигуни цього року.

У листопаді Північна Корея вивела на орбіту свій перший розвідувальний супутник після двох невдалих спроб і заявила, що сфотографувала основні військові об’єкти Південної Кореї та США.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України