Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

У ПАР проведено Національну космічну конференцію «Космос для інклюзивного зростання»

Згідно з прес-релізом Національного космічного агентства Південної Африки (SANSA), агентство та Національний секретаріат спостереження Землі та космосу (NEOSS) у партнерстві з ВПС Південної Африки (SAAF) 30 серпня – 1 вересня 2023 р. провели Національну космічну конференцію.

Конференція «Космос для інклюзивного зростання» була проведена у Міжнародному конференц-центрі Ради наукових і промислових досліджень (CSIR). Конференція об’єднала ключові установи та експертів космічної галузі з метою дослідження потенціалу космосу для сприяння соціально-економічному зростанню.

Учасники конференції мали можливість поділитися досвідом та ідеями, а також отримати уявлення про останні розробки в космічній галузі, такі як передові повітряні та космічні технології, що можуть принести користь Південній Африці.

Національна космічна конференція також дозволила отримати передові знання про космічні програми, інфраструктуру, операції, продукти та послуги, щоб сприяти прийняттю кращих рішень і розвивати суспільство, економіку та навколишнє середовище.

За словами генерального директора SANSA пана Мудау, «інвестиції в космічну науку та технології сприяють досягненню цілей уряду та кожного громадянина у вирішенні національних проблем бідності, безробіття та нерівності шляхом розробки інструментів і продуктів для посилення політики, необхідних навичок через людський капітал та розвиток зростаючої космічної галузі. Успіх у космічних розробках і діяльності вимагає міцного стратегічного партнерства. Ми повинні продовжувати вдосконалювати нашу здатність створювати та керувати даними ДЗЗ. Це підтримає Південну Африку в її зусиллях щодо підвищення продовольчої безпеки, впровадження планів управління водними ресурсами, зменшення впливу змін клімату та вирішення багатьох інших викликів для суспільства. Ми також повинні продовжувати надавати дані для кращого прийняття рішень».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України