Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Teledyne Space Imaging співпрацюватиме з   Satlantis  для створення сенсора з дуже високою роздільною здатністю

Дві компанії оголосили про партнерство 20 листопада на Space Tech Expo Europe у Бремені, Німеччина. Satlantis розробить електроніку Front-end Electronics (FEE) для датчика Teledyne CIS125 TDI, що знаходиться в розробці.

Датчик зображення CIS125 Time Delay Integration (TDI), який розробляє Teledyne Space Imaging, має розмір пікселя 5 мкм. У поєднанні з методами надвисокої роздільної здатності сенсор може досягти роздільної здатності менше 10 сантиметрів.

Технологія TDI дозволяє об’єднувати світлові сигнали в кількох піксельних рядах, підвищуючи чутливість і якість зображення в умовах слабкого освітлення або високої швидкості.

Satlantis з Іспанії розробить комерційну електроніку для датчика, маючи на увазі початкові електронні схеми та компоненти, які взаємодіють безпосередньо з датчиком для обробки необроблених сигналів. FEE безпосередньо впливає на загальну якість зображення та здатність сенсора ефективно працювати в різних умовах.

Відповідно до Teledyne Space Imaging, це партнерство є значним кроком вперед у тому, щоб зробити такі датчики зображення доступними для комерційного космічного сектора.

Teledyne Space Imaging є лідером у сфері технологій отримання космічних зображень з 1986 року, беручи участь у понад 250 космічних проектах з такими партнерами, як NASA, ESA та JAXA.

Сьогодні цифрова обробка зображень є новинкою для космосу. Зчитування пікселів на дуже високій швидкості (сотні зображень на секунду), самокалібрування темних і плоских тем за допомогою пікселів, селективність областей зображення, тісна інтеграція програм із можливостями детектора – ось кінцева мета цього провідного партнерства.

Satlantis спеціалізується на інноваціях для спостереження Землі з високою роздільною здатністю та дослідження глибокого космосу. За словами компанії, її технологія була успішно продемонстрована в космосі під час шести місій.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України