Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Співпраця Azercosmos і Intelsat забезпечує супутниковий зв’язок для віддалених районів на африканському континенті

23 травня азербайджанське космічне агентство Azercosmos повідомило про підписання з глобальним супутниковим оператором Intelsat комерційної угоди про спільну реалізацію довгострокових проєктів у регіоні Західної Африки. Згідно з угодою, Intelsat надаватиме послуги стільникового зв’язку (CBH) своїм клієнтам у регіоні Західної Африки, який налічує 17 країн і населення понад 430 мільйонів, використовуючи ресурси супутника Azerspace-2.

Використовуючи можливості супутника Azerspace-2, Intelsat ще більше розширить географію обслуговування в африканському регіоні. Покриття супутника Azerspace-2 сприятливе для мобільних мереж і телекомунікаційних послуг навіть у важкодоступних районах Африки.

«Наша співпраця з Intelsat, нашим глобальним партнером у супутникових послугах, відкриє широкі можливості для наших комерційних проєктів в Африці з стільникових телекомунікацій та послуг передачі даних», – сказав Фуад Асланов, заступник голови Azercosmos.

«Azercosmos продовжує залишатися важливим і бажаним партнером Intelsat, що надає високоякісні супутникові послуги в африканському регіоні», — сказав Адам Трой, віце-президент з розвитку бізнесу та мережевих партнерств Intelsat. «Ми співпрацюємо з Azercosmos протягом багатьох років, з моменту запуску супутника Azerspace-2. Ми покладаємося на послуги Azercosmos, щоб задовольнити потреби наших клієнтів шляхом розширення нашої глобальної супутникової мережі.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України