Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

SOUTHCOM планує розширити свою військову космічну присутність у Північній та Південній Америці

Південне командування ЗС США (U.S. Southern Command, SOUTHCOM) планує розширити свої військову космічну присутність у Північній та Південній Америці, щоб допомогти країнам-партнерам, зокрема, у боротьби зі злочинністю, від торгівлі наркотиками до вирубки лісів і незаконного вилову риби.

Небагато країн Західної півкулі мають космічні можливості, але багато хто отримує вигоду з обміну супутниковими даними з відкритих джерел. SOUTHCOM в основному співпрацює з обізнаності про космічну обстановку з Бразилією, Колумбією, Чилі, Аргентиною та Перу.

SOUTHCOM вже ділиться відкритими космічними даними з країнами-партнерами. Ці дані допомагають відслідковувати та припиняти незаконну діяльність, що збагачує транснаціональні злочинні організації.

Свою перевагу SOUTHCOM вбачає в наявності у них доступу до більшої кількості космічних апаратів, та недорогих відкритих даних ДЗЗ. За 5-10 років SOUTHCOM планує здійснювати моніторинг всіх кораблі в океані, особливо суден, що займаються незаконним рибальством. У більшості випадків ці дані не будуть секретними, тому командування зможемо поділитися ними з американськими країнами-партнерами.

Сьогодні за цей регіон з американцями змагаються Росія та Китай, які вже розмістили свої космічні обсерваторії та станції стеження у Бразилії, Аргентині та Чилі.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України