Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Росія розпочинає модернізацію системи ГЛОНАСС

У Росії починається проєктування високоеліптичних і малих навігаційних супутників системи ГЛОНАСС. Про це розповів в інтерв’ю генеральний директор компанії «Інформаційні супутникові системи» Микола Тестоєдов.

За його словами, створення високоеліптичного сегмента включено в підпрограму ГЛОНАСС програми «Космічна діяльність Росії до 2030 року».

Також в рамках цих робіт з нинішнього року розпочнеться створення платформи для малого навігаційного апарату.

Раніше у вересні на нараді з розвитку космічної галузі президент Росії Володимир Путін висловив невдоволення темпами розвитку галузі. Він підкреслив, що комплекс заходів, спрямований на підтримку галузі, не затверджений. Президент нагадав, що в квітні уряду доручили підготувати комплекс заходів щодо досягнення довгострокових цілей в сфері космосу. Путін зазначив, що низку рішень, включаючи програму розвитку системи ГЛОНАСС до 2030 року, вже прийнято.

За оцінками експертів, крім оприлюдненої офіційної інформації про модернізацію системи ГЛОНАСС в інтересах народного господарства, однією з основних цілей програми модернізації є удосконалення системи наведення високоточної зброї.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України