Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Росія планує розширити зарубіжну мережу станцій ГЛОНАСС

Росія до кінця року планує розмістити на території Китаю кілька станцій СДКМ (системи диференціальної корекції і моніторингу, яка є комплексом високоточного широкозонного функціонального доповнення системи ГЛОНАСС), а також в перспективі – беззапитні вимірювальні станції (БІС) в п’яти країнах світу.

Росія приступить до розміщення наземних станцій ГЛОНАСС, що підвищують точність російської навігаційної системи, на території Китаю, орієнтовно, до кінця 2021 року, у відповідь Китай розмістить наземні станції своєї навігаційної системи BeiDou на території Росії. Імовірно, російські станції розмістять в Шанхаї, Урумчі і Чанчунь, а три вимірювальних станції BeiDou з’являться в Обнінську, Іркутську і Петропавловську-Камчатському.

В даний час, згідно з інформацією, розміщеною на сайті Системи диференціальної корекції і моніторингу ГЛОНАСС, мережа наземних станцій ГЛОНАСС складається з 46 пунктів на території Росії і семи станцій за кордоном, включаючи Південну Америку і Антарктиду.

Крім того, ТАСС з посиланням на Науково-виробничу корпорацію «Системи прецизійного приладобудування» (НПК СПП, входить в «Роскосмос») повідомляє, що найближчим часом планується розміщення за кордоном 6 беззапитним вимірювальних станцій: двох станцій в Бразилії (Белен і Колорадо-де -Оесте), однієї в Китаї (Шанхай), однієї в Індонезії (Букіттінгі, острів Західна Суматра), однієї в Індії (Бангалор) і однієї в Анголі (Луанда).

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України