Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Райони з регулярним проявом фактів виникнення зон теплових аномалій (пожеж)

За 3-х місячний період моніторингу виникнення теплових аномалій (пожеж) в районах відповідального спостереження регіональним відділом НЦУВКЗ (м.Одеса), визначені два райони з регулярним проявом фактів виникнення зон теплових аномалій, а саме:

1. Кіровоградська область, Голованівський район, селище Побузьке, район господарської діяльності ТОВ “Побузький феронікелевий комбінат”. >>>

2. Запорізька область, Запоріжжя, Заводський район. >>>

У зазначених районах спостерігається практично щоденне утворення та розвиток теплових аномалій в різних ділянках позначених територій, що є свідченням штучно створеної, або неконтрольованої ситуації з пожежонебезпечної обстановки.

Для визначення причин і джерел, що сприяють утворенню та розвитку аномалій пожежонебезпечного характеру, необхідне проведення відповідних заходів органами місцевого управління, що відповідають за адміністрування та розвиток даних територій.

Дані щоденного супутникового моніторингу зазначених районів, доступні в тематичному розділі нашого сайту: «Теплові аномалії».

Нагадаємо, що створений у цьому році програмний модуль, який відправляє дані про виявлені пожежі громадам, пожежним, лісівникам, правоохоронцям та екологам, успішно пройшов період тестового випробування, та надалі працює в автоматизованому режимі. 

Дані моніторингу, що надходять з космічних апаратів, доставляються указаним структурам протягом 30 хв. з моменту фіксації апаратами перетину граничного порогу теплової позначки.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України