Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Приєднання Центрального інституту ПАТ «ВНЗ МАУП» до роботи в науково-технологічному кластері «Причорноморський»

10 листопада 2020 р., у Києві відбулася зустріч начальника Національного центру управління та випробувань космічних засобів Присяжного Володимира Ілліча та директора Центрального інституту ПрАТ «ВНЗ МАУП» Колісниченко Романа Миколайовича.

Метою даної двосторонньої зустрічі було підписання договору про приєднання Центрального інституту приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад» Міжрегіональна академія управління персоналом » до участі в роботі науково-технологічного кластеру «Причорноморський».

Безумовно, важливим значенням є збільшення кількості учасників кластеру саме від представників наукових та освітніх структур. Той об’єднаний потенціал, який сформувався за останні кілька місяців з початку роботи цього майданчика, демонструє утворення широкого кола зацікавленості до нових рішень, які створюються і розробляються спільним зусиллями всіх учасників проекту.

Що ж стосується напрацювань та матеріалів, які представляє в якості робочих даних НЦУВКЗ, їх розробкою і формуванням займається Одеська філія НЦУВКЗ, яка в свою чергу є координатором інтеграції космічних технологічних можливостей у всі сфери життєдіяльності та господарського розвитку Південно-Східних та Центральних регіонів України.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України