Офіційні та інші назви КА: «ELaNa 41»
Дата запуску: 10.02.2022
10 лютого 2022 року о 07:00 (UTC) з космодрому Мис Канаверал, Флорида, США, за допомогою ракети-носія «Astra Rocket 3» було здійснено невдалий запуск чотирьох КА місії «ELaNa 41».
«ELaNa 41» – демонстраційна дослідницька місія NASA, по запуску чотирьох супутників CubeSat.
«BAMA 1» -це демонстраційна технологічна місія, в рамках якої буде проведено демонстрацію в польоті вітрильного модуля, шляхом швидкого виведення зведення з орбіти. Космічні апарати, оснащені технологією гальмівних вітрил, зможуть надійно і швидко сходити з орбіти, що зменшить кількість космічного сміття.
«INCA (Ionospheric Neutron Content Analyzer)» — це науково-дослідницька місія, проведена Університетом штату Нью-Мексико (NMSU), яка вперше вивчатиме залежності широти та часу нейтронного спектру на низькій орбіті Землі, щоб покращити поточні моделі космічної погоди.
Вимірювання проводитимуться за допомогою нового спрямованого нейтронного спектрометра, який розробляється спільно з Центром космічних польотів імені Годдарда НАСА та Університетом Нью-Гемпшира. Він адаптований із конструкції іонно-нейтронного та гамма-спектрометра Solar Probe Plus (SPRINGS).
«QubeSat» – це технологічна демонстраційна місія Каліфорнійського університету в Берклі, яка перевірить та охарактеризує вплив космосу на квантові гіроскопи. Загальною метою є дослідження впливу космічного середовища квантового гіроскопу на основі азотно-заміщених вакансіях (NV–) центрів в алмазі. NV– центри в алмазі можна використовувати для створення гіроскопів, магнітометрів та інших датчиків. Ці датчики могли б підтримувати системи визначення положення для CubeSat.
R5-S1 – це демонстраційна місія технології CubeSat Космічного центру Джонсона НАСА в Х’юстоні, призначена для оцінки придатності готових комерційних компонентів для вільно літаючих позакорабельних інспекційних можливостей, включаючи камери, комп’ютери та алгоритми.
R5-S1 має на меті продемонструвати швидкий і економічно ефективний спосіб створення успішних CubeSats на додаток до демонстрації деяких технологій, важливих для інспекції в космосі, які можуть допомогти зробити дослідження космосу з екіпажем безпечнішим та ефективнішим.