09 листопада 2021 року о 00:51 (UTC) з Космічного центру Утіноура, Японія, було здійснено запуск ракети-носія «Epsilon» з дев’ятьма КА місії «RAISE-2 & Others».
Серед них один малий супутник (RAISE-2), чотири мікросупутники (HIBARI, Z-Sat, DRUMS, TeikyoSat-4) та чотири CubeSat (ASTERISC, ARICA, NanoDragon, KOSEN-1).
«RAISE-2» – є невеликим супутником розміром 75x100x100 см і масою 110 кг.
Цей супутник розроблений, виготовлений та експлуатується компанією Mitsubishi Electric Corporation. Згідно з прес-релізом, він тестуватиме і надаватиме експериментальні дані з шести нових демонстраційних пристроїв (3D-ANT, ASC, ATCD, I-FOG, MARIN та SPR).
«HIBARI» – це японська місія Токійського технологічного інституту з оцінки технології, метою якої є випробування нового методу управління орієнтацією для досягнення високої точності наведення для його невеликого телескопа.
Ключова технологія, яка буде протестована, називається Variable Shape Attitude Control (VSAC), і вона заснована на крутному моменті реакції при обертанні чотирьох лопатей сонячної батареї.
Цей проект спрямовано розвиток високої стабільності наведення і маневреності невеликого супутника з допомогою використання реактивного моменту конструкції супутника. Передбачається, що ця технологія замінить використання реактивних коліс та гіроскопів з керуючим моментом (CMG).
«Z-Sat» – ще один мікросупутник розроблений Mitsubishi Heavy Industries. Цей супутник робитиме зображення одночасно на декількох довжинах хвиль за допомогою камер ближнього та далекого інфрачервоного діапазону. Шляхом накладання отриманих зображень ця технологія допоможе точніше визначати положення та температуру джерел тепла. Загалом це буде один із кроків щодо створення орбітального угруповання для моніторингу наземної інфраструктури.
«DRUMS2» – розроблений Kawasaki Heavy Industries і використовуватиметься для демонстрації технології видалення сміття на орбіті.
«TeikyoSat-4» – мікросупутник розроблений Університетом Тейке. На ньому протестують нову супутникову платформу, здатну автоматично виконувати біологічні, інженерні чи фізичні експерименти з використанням космічної мікрогравітації..
«ASTERISC» – це CubeSat розроблений Технологічним інститутом Чиба, оснащений великим мембранним датчиком пилу, який використовуватиметься для спостереження та вивчення орбітального пилу.
«ARICA» – це CubeSat це випробувальний супутник Університету Аояма Гакуїн для зв’язку з комерційними супутниками, такими як Iridium або Globalstar, який потім встановить зв’язок між цими супутниками та землею.
«NanoDragon» – це CubeSat який використовуватиметься для демонстрації ефективності нового бортового комп’ютера для CubeSat (OBC).
«KOSEN-1» – це CubeSat створений Національним технологічним коледжем Коччі, призначений для використання для радіоспостереження за Юпітером завдяки спеціально розробленому обладнанню для дуже точної орієнтації. Він розгорне антену довжиною 7 м для вивчення Юпітера.