Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Повідомлення про запуск КА місії «Flight 3»

з/пОфіційні та інші назви КАНалежністьДата і час запускуРакета-носійПолігони і СКОрганізація-замовникПризначення
Taijing-1-03
Taijing-2-02
Taijing-2-04
Taijing-3-02
Taijing-4-03
Китай11.01.2024  04:03 UTCKinetica 1Цзюцюань, КитайMinospaceДЗЗ

23 січня 2024 року о 04:03 (UTC) з космодрому Цзюцюань, Китайська Народна Республіка за допомогою ракети-носія «Kinetica 1» було здійснено запуск п’яти КА ДЗЗ Китаю типу «Taijing».

«Taijing-1, Taijing-2» це оптичні супутники дистанційного зондування, які будуть надавати клієнтам зображення поверхні Землі. Розробником та оператором КА є компанія «Minospace». Супутники даного типу побудовано на базі КА «MN50» компанії «Minostar».

«Taijing-3» це оптичний супутник дистанційного зондування вагою майже 240 кг. Він оснащений багатоспектральною камерою великого діаметру з роздільною здатністю 0,5 метра. Висока роздільна здатність і високоякісні оптичні зображення дистанційного зондування можуть бути використані в багатьох сферах, таких як міське планування та захист навколишнього середовища. Супутник буде використовуватися для обслуговування китайських підприємств, уряду Китаю та інших установ.

«Taijing-4» це радіолокаційний супутник дистанційного зондування, масою близько 350 кг. Діаметр фазованої антенної решітки складає 5 метрів, що дозволяє отримати радіолокаційні зображення з роздільною здатністю близько 1 метра. Його будуть використовувати для отримання високоякісних зображень у реальному часі та надання інформації для зменшення ризику стихійних лих і моніторингу морських суден.

Даний запуск дозволить розширити угрупування супутників ДЗЗ Китаю ще на п’ять КА. На даний момент угрупування КА «Taijing» складається з 17 супутників.

За даними ЦКС

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України