Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Повідомлення про запуск КА Місії «Baby Come Back»

з/пОфіційні та інші назви КАНалежністьДата і час запускуРакета-носійПолігони і СКОрганізація-замовникПризначення
1.Telesat LEO 3США18.07.2023 01:27 UTCElectronСтанція Onenui, півострів Махія, Нова ЗеландіяSpace Flight LaboratoryТестовий зв’язок
2.Starling (4 шт.)NASAТехнологічній
3.3U (2 шт.)SPIRE GlobalНавігаційний

18 липня 2023 року о 01:27 (UTC) зі станції Onenui, півострів Махія, Нова Зеландія за допомогою ракети-носія «Electron» було здійснено запуск 7 КА наукової місії «Baby Come Back».

Місія «Baby Come Back» включає:

Чотири CubeSat «Starling» місія NASA, спрямовані на тестування технологій для включення майбутніх «ройових» місій. Вони продемонструють технології для зв’язку в космічній мережі, відносну навігацію між космічними апаратами та автономне планування і виконання маневру.

Демонстраційний супутник «Telesat LEO 3», від компанії Space Flight Laboratory (SFL), забезпечить безперервність тестування клієнтів і постачальників екосистеми, після виведення з експлуатації супутника «Telesat Phase 1 LEO».

Два навігаційні супутники «3U» з корисним навантаженням GNSS-RO, від компанії SpinGlobal, поповнили свою групу з понад 100 багатоцільових супутників.

Також, компанія Rocket Lab , вперше, спробує спіймати та відновити свій розгінний блок «Electron» після падіння з м’яким парашутом у Тихому океані.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України