Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Повідомлення про запуск КА «Dragon CRS-24»

Офіційні та інші назви КА: «Dragon CRS-24»
Дата запуску: 21.12.2021

21 грудня 2021 року о 10:07 (UTC) з стартового комплексу LC-39А, розміщеного в Космічному центрі Кеннеді, Флорида, США, за допомогою ракети-носія «Falcon-9 v1.2 (Block 5)» було здійснено запуск комерційного вантажного космічного корабля «Dragon CRS-24» із сімома супутниками на борту.

SpaceX CRS-24, є місією комерційних служб поставки на Міжнародну космічну станцію (МКС).

Вантажний транспортний засіб Dragon другого покоління – це космічна капсула, розроблена SpaceX для забезпечення поставок на МКС на базі капсули Crew Dragon.

Космічний корабель «Dragon» складається з герметичної капсули та негерметичного багажного відсіку, що використовується для перевезення вантажів, або членів екіпажу.

SpaceX планує повторно використовувати Cargo Dragons до п’яти разів. Cargo Dragon вийде на ринок без переривних двигунів SuperDraco, без пасажирських крісел, кабіни управління та системи життєзабезпечення (LSS of ECLSS), необхідних для підтримки космонавтів у космосі. Цей новий дизайн забезпечує ряд переваг, включаючи більш швидкий процес відновлення, реконструкції та повторного польоту порівняно з попереднім дизайном Dragon CRS, який використовувався для вантажних місій на МКС.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України