Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Повідомлення про запуск КА «Cygnus NG-20»

з/пОфіційні та інші назви КАНалежністьДата і час запускуРакета-носійПолігони і СКОрганізація-замовникПризначення
1.Cygnus NG-20США30.01.2024 17:07 UTCFalcon 9 Block 5Мис Канаверал, Флорида, СШАNASAВантажний

30 січня 2024 року о 17:07 (UTC) з Мису Канаверал, Флорида, США за допомогою ракети-носія «Falcon 9 Block 5» було здійснено запуск вантажного КА США «Cygnus NG-20».

«Cygnus NG-20» – це транспортний космічний корабель, побудований компанією «Northrop Grumman» та названий на честь колишньої астронавтки та лікаря НАСА Патрісії Робертсон.

Корабель призначений для доставки на Міжнародну космічну станцію (МКС) вантажів. Корабель «Cygnus» не призначений для повернення вантажів на Землю, після завершення місії його зводять з орбіти і він згорає у щільних шарах атмосфери.

«NG-20» – це 20-й політ безпілотного космічного корабля постачання «Cygnus» компанії «Orbital ATK» та його 19-й політ на Міжнародну космічну станцію в рамках контракту на комерційні послуги із постачання з НАСА. На борту «NG-20» буде перевозитись близько 3750 кілограмів вантажу, включаючи різні технологічні експерименти, такі як хірургічний робот, металевий 3D-принтер і капсули для випробування різних матеріалів теплозахисту при повторному вході в атмосферу.

Вантаж також включає важливе обладнання та набір модернізації для сонячних батарей, спрямованих на зміцнення робочих можливостей МКС.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України