Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Повідомлення про запуск 17 КА «Yunyao-1»

з/пОфіційні та інші назви КАНалежністьДата і час запускуРакета-носійПолігони і СКОрганізація-замовникПризначення
1.Yunyao-1Китай11.01.2024  05:30 UTCGravity-1Морська платформа DeFu-15002OrienSpaceНевідоме

11 січня 2024 року о 05:30 (UTC) з морської платформи DeFu-15002, в Східно-Китайському морі, Китайська Народна Республіка за допомогою ракети-носія «Gravity-1» було здійснено запуск 17 КА Китаю невідомого призначення.

Корисне навантаження РН складається з 17 супутників від різних замовників, включаючи університети, науково-дослідні інститути та комерційні структури.

«Gravity-1» – це ракета-носій, розроблений китайською комерційною аерокосмічною компанією OrienSpace. Ракета складається з трьох ступенів і чотирьох бічних прискорювачів і має висоту 42 метри з діаметром 3,35 метра. 260-тонний корабель може вивести 6,5 тони на низьку навколоземну орбіту і 4,2 ​​тони на сонячно-синхронну орбіту з великим нахилом.

OrienSpace прагне продемонструвати технічну здійсненність і комерційну життєздатність своєї ракети-носія та морської стартової платформи під час цієї місії — першого польоту ракети. Ця місія має на меті надати компанії цінні дані та відгуки для розробки ракети наступного покоління компанії Gravity-2.

На даний час більш детальна інформація відсутня.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України