Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Постачальник послуг із запуску D-Orbit стає публічною через злиття зі SPAC

27 січня італійська компанія D-Orbit, яка організує спільні запуски малих супутників із використанням своєї супутникової системи In-Orbit Now (ION), заявила, що об’єднається з Breeze Holdings Acquisition Corp. в рамках угоди SPAC, що надасть до $ 185 млн готівкою та збільшить оцінку компанії до $ 1,28 млрд. Підтримку угоді надає Charles F. Bolden Group, консалтингова фірма, заснована колишнім директором NASA Чарльзом Болденом.

Залучені кошти компанія D-Orbit планує використати для розширення штату співробітників та прискорення інвестицій в продукти та послуги, включаючи систему ION, призначену для запуску та виведення на орбіту кубсатів та мікросупутників.

D-Orbit була першою компанією з надання транспортних послуг у космосі, яка довела, що може переміщувати супутники з точки, де ракета-носій виводить їх на орбіту, до бажаних місць призначення на орбіті. Італійська компанія провела чотири місії ION. Ще дві заплановано на першу половину 2022 року.

Згідно з прес-релізом від 27 січня, D-Orbit має амбітні плани щодо нових продуктів і послуг, включаючи космічну хмарну інфраструктуру «для забезпечення можливості проведення розподілених високопродуктивних обчислень та зберігання даних». D-Orbit розпочала тестування космічної хмарної інфраструктури минулого року.

Очікується, що злиття D-Orbit з Breeze Holdings буде завершено у другому або третьому кварталі 2022 року.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України