Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Польська консалтингова компанія відстежує хід підготовки російсько-білоруських стратегічних навчань «Запад-2021»

Польська приватна консалтингова компанія Rochan Consulting, що спеціалізується на аналізі збройних конфліктів, світових ринків озброєнь, національній безпеці, розвідці з відкритих джерел тощо, відстежує хід підготовки російсько-білоруських стратегічних навчань «Запад-2021» (10-16 вересня).

8 вересня 2021 р. компанія представила чергові результати своїх досліджень – презентацію на основі супутникових знімків з КА Pleiades-1A компанії Airbus станом на 4 вересня 2021 р.

На 61 винищувальній авіабазі (Барановичі) в Білорусі розміщений невеликий контингент авіації російської армії, який прибув туди 24 серпня. Це включає щонайменше кілька вертольотів Мі-8, один Мі-26 і чотири Ка-52.

На полігоні «Погоново» (Воронізька обл., РФ) досі присутні підрозділи російської 41 армії (ППД – Новосибирськ), що прибули туди ще у червні. До їх складу входять три батальйонні тактичні групи, дивізіон ЗРК «Бук-М3», дивізіон САУ 2С19М2, дивізіон 9П140 «Ураган» та дивізіон «Іскандер». Полігон «Погоново» офіційно бере участь у навчаннях «Запад-2021», проте невідомо, чи візьмуть участь у заході ці підрозділи.

Найбільший інтерес викликає знімок станом на 4 вересня, на якому показано польовий табір на полігоні «Опук» (Крим). Офіційно полігон «Опук» не задіяний у навчаннях «Запад-2021», проте на ньому зосереджено до артилерійського полку. Також Rochan Consulting повідомляє, що на полігоні «Опук» зосереджена батальйонна тактична група ПДВ РФ та деякі підрозділи 58 армії (ППД – Владикавказ).

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України