Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Польська компанія Satim залучила € 1,8 млн інвестицій для перетворення супутникових даних у практичну інформацію для військового та морського секторів

Польська компанія Satim (штаб-квартира у м. Краків) залучила інвестиції у розмірі € 1,8 млн для вдосконалення свого передового програмного забезпечення на основі штучного інтелекту для автоматичного виявлення об’єктів, їх ідентифікації та класифікації в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою супутникових зображень з радарів із синтезованою апертурою (SAR).

Ці інвестиції відіграватимуть ключову роль у досягненні мети компанії революціонізувати трансформацію складних супутникових даних SAR у практичну інформацію, приділяючи особливу увагу обслуговуванню військового, урядового та комерційного морського секторів. Фінансування дасть Satim можливість покращити свої технології та можливості, забезпечивши доставку високоточної та цінної інформації клієнтам.

Компанія Satim вже отримала визнання за свою точну на 90 % класифікацію об’єктів на супутникових SAR-зображеннях, забезпечуючи комплексні рішення для стратегічного моніторингу об’єктів і обізнаності про морську обстановку.

Залучення цих інвестицій відображає рішучу віру інвесторів в ціннісну пропозицію Satim і потенціал для зростання. Завдяки непохитній прихильності до інновацій і команді відданих своїй справі експертів Satim стоїть на передньому краї революційного аналізу супутникових зображень, прокладаючи шлях для майбутнього моніторингу та спостереження.

Заснована у 2012 році компанія Satim стала піонером розробки SATREC, їх широко відомого програмного забезпечення, яке надає виняткові можливості автоматичного виявлення, ідентифікації та класифікації об’єктів за допомогою супутникових зображень SAR. Завдяки досвідченій команді спеціалістів із обробки даних, експертів з ДЗЗ, спеціалістів зі штучного інтелекту та пошуково-рятувальних операцій, а також експертів з морської ситуаційної обізнаності з військовим досвідом, Satim володіє багатими знаннями та оперативним досвідом.

Компанія Satim привернула увагу Європейського космічного агентства, яке визнало її передову технологію провідною на ринку. Це призвело до фінансування численних науково-дослідних ініціатив, переважно зосереджених на виявленні об’єктів.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України