Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Польська філія SENER уклала контракт з Airbus на виготовлення обладнання для комерційної місії OneSat

14 грудня польська філія інженерно-технологічної корпорації SENER, компанія SENER Aeroespacial повідомила про укладання контракту з Airbus на виготовлення та тестування механізму катапультування (Ejection Mechanism) для комерційної місії OneSat компанії Airbus.

Згідно з укладеним контрактом, SENER в Польщі виробить та протестує DM (дослідна модель), QM (кваліфікаційна модель), а потім льотні моделі (FM) механізму.

Механізм катапультування (Ejection Mechanism), за виробництво та випробування якого відповідатиме польська філія SENER, є частиною пристрою SSD (Spacecraft Separation Device – пристрій розділення космічних апаратів).

Масове виробництво – майбутнє космічного ринку в усьому світі. Це пов’язано, серед іншого, з мініатюризацією, зниженням витрат на запуск супутників та інших пристроїв у космос. До цих пір космічні компанії зосереджувалися на виробництві унікальних компонентів для конкретних місій. Ці компоненти довго розроблялися і були дуже дорогими.

Проте сьогодні ситуація повільно змінюється. Нові супутникові угруповання включатимуть тисячі супутників, що відкриває шлях до масового виробництва стандартизованих компонентів для космічної промисловості. Крім того, проекти, про які йде мова, здійснюють приватні компанії, які є найбільш інноваційними і можуть реалізувати найамбітніші проекти.

Це також стосується проекту OneSat, який, за словами Airbus, зробить революцію на ринку телекомунікаційних супутників. На відміну від попередніх супутників, які були розроблені для конкретних місій, OneSat можна повністю переналаштовувати на орбіті, і визначати зону покриття, потужність і частоту «у польоті», щоб відповідати змінам сценаріїв місії.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України