Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Північна Корея запустила дві балістичні ракети у Східне море

За повідомленням Об’єднаного комітету начальників штабів (JCS) Республіки Корея, в ніч на 25 липня Північна Корея випустила дві балістичні ракети по Східному морю. «Наші військові виявили дві балістичні ракети Північної Кореї, випущені з районів поблизу Пхеньяна в Східне море о 23:55 24 числа та опівночі 25 числа», – йдеться в повідомленні.

Обидві ракети пролетіли близько 400 км, перш ніж впасти в море.

За даними JCS, військові все ще аналізують останній запуск ракет Північної Кореї, щоб визначити точний тип випущених ракет.

Міністерство оборони Японії також повідомило про запуск Північною Кореєю двох балістичних ракет, обидві з яких упали за межами її виключної економічної зони.

Останній запуск ракет Північною Кореєю стався в той момент, коли атомний підводний човен США USS Annapolis прибув на військово-морську базу на південному острові Чеджу в Південній Кореї в рамках зусиль зі зміцнення спільного стримування нових загроз Північної Кореї.

19 липня Північна Корея також випустила дві балістичні ракети в бік Східного моря, після чого 23 липня були запущені кілька крилатих ракет.

Запуски відбуваються на тлі загострення напруженості на Корейському півострові, оскільки Південна Корея та Сполучені Штати роблять кроки щодо підвищення своєї військової готовності проти програми озброєнь Північної Кореї за рахунок розгортання стратегічних військових об’єктів США.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України