Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Південна Корея починає розробку гіперзвукової ракети Hycore

7 січня південнокорейські ЗМІ (зокрема, інтернет-ресурс «hani.co.hr») повідомили, що Південна Корея оголосила про розробку гіперзвукової ракети Hycore для відповіді на загрози Північної Кореї.

5 січня багато міжнародних ЗМІ повідомили про успішний запуск Північною Кореєю гіперзвукової ракети, яка може бути загрозою для Південної Кореї та азіатських країн.

Це перше підтвердження того, що Південна Корея розробляє гіперзвукову зброю.

У грудні 2020 рік Міністерство національної оборони Південної Кореї оголосило, що має намір ухвалити «рішення про вимоги» (“requirement decision”) щодо гіперзвукових боєголовок для забезпечення стратегічного стримування від загрози різних видів зброї масового знищення, включаючи ядерну.

У грудні 2021 року Південна Корея представила спільну розробку гіперзвукової ракети Hycore Південнокорейського агентства оборонного розвитку (ADD) і компанії Hanwha Defense.

Згідно з відео, опублікованим 7 грудня 2021 року, нова південнокорейська гіперзвукова ракета Hycore буде запускатися з наземної ПУ, і конструкція ракети виглядає дуже схожою на американську гіперзвукову ракету X-51 Waverider.

За інформацією з відкритих джерел, концепція прототипу гіперзвукової крилатої ракети Hycore включає двоступеневий твердопаливний розгінний двигун і гіперзвуковий маршовий двигун.

Перші випробування ракети заплановані на 2022 рік.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України