Прагнучи розвивати свій космічний сектор, що на даний час відроджується, Південна Корея планує на 2022 рік цивільний космічний бюджет у розмірі 640 млрд вон ($ 553 млн). Якщо цей бюджет буде схвалено, це означатиме зросте на 4 % порівняно з 615 млрд вон, виділених на цей рік.
Урядовий бюджетний запит має проходити через парламентський розгляд, щоб отримати схвалення до кінця року, а новий бюджетний рік країни розпочнеться з 1 січня.
Міністерство економіки та фінансів, відповідальне за планування державного бюджету, 2 вересня оприлюднило свій бюджетний запит на космічний сектор, заявивши, що зароджуваному сектору потрібні «активні інвестиції уряду для створення власної екосистеми». Міністерство визнало потенціал зростання космічного сектора, включивши космос у топ-10 стратегічно важливих секторів, включаючи напівпровідники, біологічну медицину, квантові обчислювальні технології та 6G-Інтернет, які протягом наступного року отримають значне державне фінансування.
Згідно з бюджетним запитом, найбільша частина витрат на космос (172,8 млрд вон) піде на «розробку та вдосконалення вітчизняної ракети-носія». Ця сума – частина тих 700 млрд вон, які Південна Корея планує інвестувати у впровадження ракети-носія наступного покоління KSLV-2 до 2026 року.
Інші крупні проекти, на які планується витратити бюджетні кошти:
- створення власної супутникової навігаційної системи Південної Кореї (KPS) – 84,5 млрд вон;
- запуск роботизованого місячного орбітального апарату Korea Pathfinder Lunar Orbiter (KPLO) – 19,8 млрд вон.
Корейський уряд планує також витратити 9,1 млрд вон на відкриття п’яти університетських центрів космічної освіти та 5,7 млрд вон на запуск державних послуг, що використовують супутникові дані.