Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Німецька RFA та австралійська Southern Launch уклали угоду про надання послуг космічних запусків

10 лютого німецька компанія Rocket Factory Augsburg AG (RFA), європейський постачальник послуг космічних запусків, повідомила про укладання угоди з Southern Launch, південно-австралійським постачальником ракетних запусків. Партнерство дозволяє запускати німецьку ракету-носії RFA ONE з орбітального стартового комплексу Southern Launch Whalers Way у Південній Австралії. Орбітальний комплекс Southern Launch забезпечує пряме виведення на сонячно-синхронні та полярні орбіти.

Укладена угода дозволить RFA надавати гнучкі, недорогі та точні послуги запуску RFA ONE з регіонального космодрому в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Ракета RFA ONE – ця триступенева мала ракета з високоефективним двигуном, яка може доставити до 1 350 кг на полярну орбіту висотою 300 км. Ракета висотою 30 м і діаметром 2 м досягла важливих віх у своєму розвитку за останній рік. Очікується, що в майбутньому RFA ONE буде запускатися до п’ятдесяти разів на рік, швидко та надійно доставляючи супутники на навколоземну орбіту за конкурентною ціною.

Довідково: 18 листопада 2021 року компанія RFA повідомила про укладання контракту на запуск на низьку навколоземну орбіту дослідної місії української компанії-стартапу Lunar Research Service (LRS). Корисне навантаження української LRS буде запущено під час першого польоту малої багаторазової ракети-носія RFA One, який планується наприкінці 2022 року з космодрому Андойя, Норвегія.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України