Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

NGA розширить використання комерційних аналітичних послуг

Представник Національного агентства геопросторової розвідки (NGA) заявив, що агентству необхідно ширше використовувати послуги комерційної аналітики. Девід Готьє, директор групи комерційних і ділових операцій NGA, заявив на симпозіумі GEOINT, що агентству необхідно перейти від урядових аналітиків, які використовують необроблені зображення, до послуг комерційної аналітики, які можуть швидко надати відповіді.

Його бачення полягає в тому, щоб аналітики NGA мали геопросторовий інтелектуальний еквівалент терміналу Bloomberg з широким спектром даних під рукою. Нещодавно NGA уклала контракти з п’ятьма компаніями на аналітичну інформацію про економічну діяльність і тенденції в усьому світі, таких як потоки сировини, сільськогосподарської продукції, палива і транспортних засобів. П’ять постачальників – BAE Systems, Ball Aerospace, BlackSky, Continental Mapping Consultants та Royce Geospatial Consultants – будуть конкурувати за виконання замовлень на суму $ 29 млн.

Наступним кроком на шляху впровадження комерційних послуг NGA є забезпечення повного доступу постачальників аналітичних послуг до нетаємних зображень, придбаних Національним управлінням розвідки (National Reconnaissance Office, NRO).

Ідея полягає в тому, щоб мати комерційний портал geoint, до якого мали б доступ уряд та аналітичні компанії, які працюють за контрактами NGA.

Девід Готьє зазначив, що комерційний портал стане наступною версією програми Global Enhanced Geoint Delivery (G-EGD), яку зараз виконує компанія Maxar Technologies. На цьому тижні компанія виграла контракт на $ 44 млн від NGA, щоб продовжити надання послуг до вересня 2022 року.

Майбутній портал покращить те, що робить G-EGD, надаючи ширший доступ до зображень від Maxar та будь-яких інших постачальників, які продають зображення уряду, сказав він. «Ми маємо намір надати нашим постачальникам аналітичних послуг вільний доступ до зображень, які у своєму розпорядженні мають державні структури, для створення продуктів для нас».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України