Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

NGA продовжило контракт з компанією Maxar на отримання зображень

Компанія Maxar Technologies виграла контракт на суму $ 44 млн від Національного агентства геопросторової розвідки (National Geospatial-Intelligence Agency, NGA), згідно з яким Міністерству оборони США, розвідувальному співтовариству та іншим державним структурам буде продовжено доступ до нетаємних комерційних зображень з високою роздільною здатністю від компанії Maxar та інших постачальників комерційних даних.

4 жовтня компанія Maxar оголосила про продовження контракту в рамках програми Global Enhanced GEOINT Delivery (G-EGD). Зазначений контракт розпочався з 1 вересня 2021 року і є другим з трьох варіантів, передбачених загальним контрактом програми G-EGD, потенційна вартість якого становить близько $ 176 млн.

Програма G-EGD була створена в 2011 році, з метою надання урядовим установам доступу до архівних та щоденних даних ДЗЗ компанії Maxar. У 2020 році NGA додала дані компаній Planet Federal та BlackSky до сховища карткових, некласифікованих зображень, якими NGA ділиться з федеральними державними установами та десятками міжнародних партнерів.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України