Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

НЦУВКЗ уклав угоду з іноземною космічною компанією Dragonfly Aerospace

У серпні 2021 року Національний центр управління та випробувань космічних засобів уклав угоду з іноземною космічною компанією Dragonfly Aerospace (регіональний офіс «Драгонфлай Україна») про надання послуг з прийому інформації дистанційного зондування Землі (ДЗЗ).

Компанія Dragonfly Aerospace, що базується в Стелленбоші (ПАР), займається дослідженням і експериментальними розробками у сфері природничих і технічних наук та має більш ніж 20-річний досвід створення супутників і камер для ДЗЗ.

У рамках виконання  контракту НЦУВКЗ у режимі цілодобового чергування провів понад 30-ть сеансів прийому інформації із супутника компанії Dragonfly Aerospace на наземну станцію прийому даних ДЗЗ у м. Харкові. Станція успішно працює з надвеликими потоками даних від космічних апаратів, що знаходяться на кругових орбітах від 400 до 1000 км.

Сьогодні ДЗЗ – надзвичайно перспективний напрямок, оскільки застосовується практично у кожній сфері життя суспільства, починаючи з національної безпеки і закінчуючи нішами аграрного сектору.  Сподіваємось, дана угода буде початком подальшого співробітництва в галузі ДЗЗ, адже сучасні технології відкривають унікальні можливості для розвитку досліджень навколишнього середовища.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України