Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

NASA пропонує до $ 200 млн інвестицій на впровадження нових технологій

15 лютого NASA повідомило, що у рамках своєї програми Tipping Point («Переломний момент») інвестує на загальну суму до $ 200 млн у невеликі приватні компаній, які розробляють провідні космічні технології. Ця можливість є стимулом для малого бізнесу, що дозволяє невеликим компаніям (з менш ніж 500 співробітниками) зекономити свої витрати у розвиток технології. За оцінкою NASA, такій підхід буде корисним як для Агентства, так і для приватного космічного сектору.

Компанії, які займаються впровадженням нових технологій, що можуть просунути дослідження космосу, але перебувають у «переломному моменті» та потребують додаткового фінансового поштовху для завершення розробок, отримали нові можливості співпраці з NASA, щоб реалізувати свої плани.

«Інвестиції та підтримка NASA на визначному етапі розвитку можуть стати ключем до остаточного виведення нових технологій на ринок», – сказав адміністратор NASA Білл Нельсон. «Державно-приватні партнерства, створені завдяки цим можливостям, поєднують ресурси Агентства з можливостями приватного сектору галузі, що відкриє нові ідеї для просування наших можливостей у космосі, водночас забезпечуючи більшу цінність для американського народу».

Запропоновані фінансові можливості спрямовані на розвиток технологій космічної інфраструктури і можливостей для дослідження Місяця та навколоземного простору. Пропозиції щодо дослідження Місяця та навколомісячного простору можуть включати інфраструктуру для розподілу енергії на місячній поверхні, рішення щодо використання місячних ресурсів або автономне будівництво – ключові компоненти для довгострокового дослідження Місяця у рамках програми «Артеміда». NASA також розгляне пропозиції щодо інфраструктури та можливостей на навколоземній орбіті, які можуть варіюватися від інструментів дослідження клімату до виробництва в космосі, а також розробки та удосконалення ракетних двигунів.

Програма Tipping Point була запроваджена у 2015 році. З того часу на підтримку 50 проектів було витрачено понад $ 500 млн. Розроблені завдяки цьому фінансуванню космічні технології тепер є частиною поточних і майбутніх місій.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України