Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

МО РФ оголосило про проведення навчання Сил стратегічного стримування з пусками ракет

18 лютого Міністерство оборони РФ оголосило про заплановані на 19 лютого навчання російських Сил стратегічного стримування з пусками балістичних і крилатих ракет під керівництвом президента РФ В.Путіна.

«До навчання залучені сили та засоби Повітряно-космічних сил, Південного військового округу, Ракетних військ стратегічного призначення, Північного та Чорноморського флотів», – повідомили в Міноборони РФ.

У міністерстві уточнили, що навчання було сплановано раніше для перевірки готовності органів військового управління, бойових розрахунків пуску, екіпажів бойових кораблів та стратегічних ракетоносців, а також надійності озброєння стратегічних ядерних та неядерних сил.

Стратегічні сили стримування включають стратегічні наступальні сили (СНС) і стратегічні оборонні сили (СОС).

Основу СНС, оснащених ракетними та авіаційними комплексами міжконтинентальної дальності, становлять стратегічні ядерні сили, до яких входять Ракетні війська стратегічного призначення (РВСП). До складу СНС входять з’єднання та частини стратегічних і дальніх бомбардувальників, а також підводні човни, надводні кораблі та морська ракетоносна авіація ВМФ із звичайною високоточною зброєю великої дальності.

Основу СОС становлять боєготові сили та засоби ракетно-космічної оборони, що включають систему попередження про ракетний напад, систему контролю космічного простору, протиракетної оборони та протикосмічної оборони. До складу СОС також входить частина боєготових сил та засобів протиповітряної оборони.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України