Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Міністр зв’язку Ірану повідомив про запуск супутників не пізніше березня 2022 року

Іран отримає «хороші новини» про запуск супутників до кінця поточного перського року (до березня 2022 року), сказав міністр зв’язку та інформаційних технологій країни Ісса Зарепур (Issa Zarepour).

19 грудня Зарепур заявив, що іранська молодь доклала значних зусиль для створення та запуску супутників за останнє десятиліття.

«Ми прискоримо роботу, щоб стати однією з шести країн, які можуть запускати супутники на геостаціонарну орбіту», – сказав він на прес-конференції в Тегерані.

Зарепур, який курує космічну програму Ірану, підтвердив, що проект виходу на більш високі орбіти планувався через 10 років, але президент Ірану Ібрагім Раїсі наполягає на необхідності прискорення програми.

Минулого місяця під головуванням президента Раїсі відбулось засідання Вищої космічної ради Ірану, у якому взяли участь міністри оборони, зв’язку та інформаційних технологій, закордонних справ і промисловості. Президент Раїсі описав космічну програму як сильний фронт проти ворогів.

Міністр Зарепур повідомив, що на даний час кілька супутників очікують запуску. «Ми маємо намір запустити супутникову програму для цивільних потреб, щоб супутникова індустрія відігравала більшу роль поряд з іншими галузями в країні».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України