Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Лабораторія космічної динаміки Університету штату Юта виграла контракт на $ 1 млрд від Дослідницької лабораторії ВПС США

15 листопада Дослідницька лабораторія ВПС США (Air Force Research Laboratory, AFRL) оголосила, що уклала з Лабораторією космічної динаміки Університету штату Юта (Utah State University’s Space Dynamics Laboratory, USU SDL) п’ятирічний контракт IDIQ (indefinite-delivery/indefinite-quantity) на $ 1 млрд на «космічні та ядерні передові прототипи, експерименти та технології». USU SDL є одним із 14 некомерційних університетських дослідницьких центрів (University Affiliated Research Centers, UARC), афілійованих з Міністерством оборони США, які вважаються «довіреними агентами уряду».

«Цей контракт зміцнює довгострокове стратегічне партнерство між AFRL та USU SDL», – сказав полковник Ерік Фелт (Eric Felt), директор Директорату космічних апаратів AFRL. «Партнерство прискорить виконання критично важливих проєктів у сфері космічної науки та техніки, особливо коли нам потрібно швидко реагувати на нагальні та несподівані потреби». За його словами, цей контракт дозволяє AFRL «проводити наукові дослідження, випробовувати та впроваджувати нові технології в основних сферах компетенції UARC без бюрократії та затримок, пов’язаних з укладанням кількох менших індивідуальних контрактів».

Сфери, що охоплюються контрактом, включають космічні датчики, космічну кібербезпеку, ядерну науку та технології для стримування, передову супутникову навігацію та технологію глобальних систем позиціонування, прецизійні квантові та фотонні датчики, дослідження космічного середовища, малі супутники та радіочастотне зондування.

Джед Хенкок (Jed Hancock), президент Space Dynamics Laboratory, заявив, що для лабораторії «велика честь бути надійним партнером Дослідницької лабораторії ВПС і Космічних сил США у розробці технологій для нових місій і підтримки основних можливостей для національної оборони».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України