Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Китайські астронавти місії Shenzhou-15 здійснили четвертий вихід у відкритий космос

За даними Китайського агентства пілотованої космонавтики (CMSA), 15 квітня астронавти китайської місії Shenzhou-15 здійснили четвертий вихід у відкритий космос.

Астронавти Фей Цзюньлун і Чжан Лу вийшли у відкритий космос з лабораторного модуля Wentian станції Tiangong, Ден Цінмін забезпечував їх дії зсередини станції.

Під час виходу у відкритий космос астронавти виконали кілька завдань, зокрема встановлення додаткових насосів та прокладку міжмодульного кабелю у рамках підготовки до майбутніх наукових експериментів у космосі.

З четвертим виходом у відкритий космос екіпажу Shenzhou-15 встановив новий рекорд в історії пілотованого космосу Китаю з позакорабельної діяльності одним екіпажем.

Всього китайські астронавти здійснили 11 виходів у відкритий космос в останніх чотирьох пілотованих місіях після місії Shenzhou-12 у 2021 році.

Довідково: Попередній вихід у відкритий космос астронавтів місії Shenzhou-15 відбувся орієнтовно 30 березня. Як і попередній, другий вихід, що відбувся орієнтовно 28 лютого, той вихід був проведений у прихованому режимі, про нього не було надано жодної попередньої інформації та подробиць.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України