Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Китайська компанія Space Transportation повідомила про перший політ ракети Tianxing-2

Головна > Новини >

31 серпня китайська приватна компанія Space Transportation (Beijing Lingkong Tianxing Technology Co., Ltd) провела перший успішний випробувальний політ ракети Tianxing-2, який став третім льотним випробуванням ракет серії Tianxing, про що вона повідомила на своєму офіційному каналі у мережі WeChat. Ніяких знімків, відео або додаткової інформації про політ не опубліковано.

9 серпня Space Transportation отримала інвестиції у розмірі 300 млн юанів (понад $ 46,3 млн) для реалізації своїх планів з розробки гіперзвукових космічних літаків. Кошти будуть спрямовані на розробку комерційних суборбітальних та гіперзвукових транспортних засобів.

Компанія розробляє 10-річну дорожню карту розвитку своїх багаторазових космічних літаків. Компанія планує до 2022 року провести випробувальні польоти для перевірки технологій і прагне здійснити перший політ прототипу суборбітального космічного туристичного транспортного засобу у 2023 році, а перше випробування з екіпажом – у 2025 році. Перший «глобальний» політ гіперзвукового літака запланований на 2028 рік, а повномасштабний глобальний політ гіперзвукового транспортного засобу відбудеться у 2030 році.

Найбільш помітним заходом Space Transportation досі став випробувальний політ у квітні 2019 року ракети-демонстратора Tianxing-1 вагою 3 700 кг.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України