Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Китай планує до 2035 року побудувати інтегровану систему позиціонування та навігації на базі наступного покоління системи BeiDou

26 квітня під час щорічної Китайської конференції супутникової навігації (China Satellite Navigation Annual Conference), що відбулася в Пекіні, було повідомлено, що Китай планує до 2035 року розгорнути вдосконалену інтегровану інтелектуальну комплексну навігаційну систему на основі наступного поколінням системи BeiDou (BeiDou System, BDS) для надання ефективних послуг позиціонування, навігації та синхронізації.

Щорічна конференція, що проводиться 26-28 квітня під гаслом «цифрова економіка, інтелектуальна навігація», спрямована на те, щоб використання BDS відігравало більшу та важливішу роль у національному економічному будівництві та соціальному розвитку.

У конференції взяло участь (онлайн та офлайн) понад 4000 спеціалістів китайської та іноземної індустрії супутникової навігації.

Очікується, що в ході конференції експерти та науковці всебічно обговорять перспективи та потенціал інноваційної інтеграції цифрової економіки та супутникової навігації.

Під час конференції перші 14 підприємств отримали базову сертифікацію продукції Beidou.

Система BDS знайшла широкомасштабне застосування в багатьох китайських галузях і стала важливим науковим та технологічним імпульсом, що забезпечує економічний і соціальний розвиток.

На кінець 2021 року загальна кількість терміналів з функціями позиціонування BDS перевищила 1,2 млрд одиниць.

У сфері транспорту BDS було застосовано на більш ніж 7,9 млн автомобілів, 47 000 кораблів і 40 000 транспортних засобів поштової та експрес-доставки.

У сільськогосподарському секторі система автономного водіння BDS була встановлена в понад 100 000 сільськогосподарських машин по всьому Китаю.

У сфері охорони водних ресурсів BDS було застосовано на 2587 водосховищах для обслуговування гідрологічного моніторингу.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України