Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Країни-партнери зобов’язались підтримувати МКС до 2030 року, а рф – до 2028 року

27 квітня NASA повідомило, що партнери Міжнародної космічної станції (МКС) взяли на себе зобов’язання розширити роботу цієї унікальної платформи на низькій навколоземній орбіті. США, Японія, Канада та країни-учасниці ЄКА підтвердили, що вони підтримуватимуть роботу космічної станції до 2030 року, а росія — до 2028 року. NASA продовжуватиме працювати зі всіма партнерськими агентствами для забезпечення безперебійної присутності на низькій навколоземній орбіті, а також безпечного та впорядкованого переходу у майбутньому від космічної станції до комерційних платформ.

«Міжнародна космічна станція — це неймовірне партнерство зі спільною метою — просувати науку та дослідження», — сказав Робін Гейтенс, керівник управління Міжнародної космічної станції NASA. «Збільшення нашого часу на борту цієї дивовижної платформи дозволяє нам скористатися перевагами понад двох десятиліть експериментів і демонстрацій технологій, а також продовжувати матеріалізувати ще більші відкриття».

З моменту запуску у 1998 році МКС відвідали 266 осіб з 20 країн. Космічна станція є унікальною науковою платформою, де члени екіпажу проводять експерименти в багатьох наукових дисциплінах, включаючи науку про Землю та космос, біологію, фізіологію людини, фізичні науки та технологічні демонстрації, які неможливо провести на Землі. Екіпаж, що працює на МКС, є руками тисяч дослідників на землі, які проводять понад 3300 експериментів у мікрогравітації.

МКС є одним з найскладніших проєктів міжнародного співробітництва. Вона була спроєктована як взаємозалежна, її функціонування залежить від внесків всіх партнерів, і жоден партнер не може керувати станцією без іншого.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України