Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Космодром Andøya розширює свою діяльність на США

3 серпня норвезька компанія Andøya Spaceport, яка управляє космодромом Andøya, повідомила про найняття Вінсента Чіккареллі (Vincent Ciccarelli) на посаду комерційного директора по Північній Америці та Азії, оскільки космодром прагне вийти на ринок запусків США.

Головним завданням Чіккареллі буде представляти операторам космічних запусків за межами Європи можливості, які може запропонувати Andøya. Досі космодром Andøya, який на даний час будується у Північній Норвегії, орієнтувався переважно на європейський ринок космічних запусків. Однак ситуація змінюється з призначенням Чіккареллі, який став першим представником космодрому Andøya у США.

За словами президента компанії Andøya Spaceport Інгуни Бергет (Ingun Berget), встановлення присутності у США має велике значення для космодрому Andøya. Вона відмітила: «Протягом кількох років ми вже обмінювалися із зацікавленими сторонами та потенційними партнерами в США, і цей стратегічний крок відповідає нашим довгостроковим амбіціям. Це дозволить нам тісніше зв’язатися з важливими ринками та відобразити нашу відданість обслуговуванню клієнтів у всьому світі. Зважаючи на наше розташування, ми вважаємо, що космодром Andøya є очевидним вибором для доступу до полярних і сонячно-синхронних орбіт як для регулярних комерційних операцій, так і для оперативних запусків».

Andøya є вибором для європейських операторів запуску, але це також стратегічне місце для операторів запуску зі США та Азії, які прагнуть розширити свою участь на європейському ринку. Крім того, потужності для запусків у США швидко заповнюються, а альтернативні можливості менш привабливі порівняно з пропозиціями Andøya. Крім того, Andøya забезпечує прямий доступ до полярних / сонячно-синхронних орбіт, має більш привабливий клімат, ніж вважається, і має розвинену логістику: поблизу аеропорт Andøya, два морські порти, до космодрому легко дістатися дорогою з материкової Європи.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України