Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Космічні сили США уточнюють визначення свого призначення

6 вересня командувач Космічних сил США генерал Ченс Зальцман (U.S. Chief of Space Operations Gen. Chance Saltzman) представив нове формулювання призначення цього виду Збройних сил США — для більш чіткого розуміння, чим займаються Космічні сили і навіщо вони були створені.

Нове формулювання призначення Космічних сил США: «Захищати наші національні інтереси у космосі, з космосу та до космосу» (“Secure our nation’s interests in, from, and to space”).

У травні генерал Зальцман запропонував підготувати нові ідеї, після того, як зрозумів, що початкове формулювання призначення, прийняте під час створення Космічних сил у грудні 2019 року, було заплутаним, і його було важко донести до громадськості та Конгресу.

У попередньому визначенні говорилося, що «Космічні сили США відповідають за організацію, навчання та оснащення підлеглих для проведення глобальних космічних операцій, які покращують способи боротьби наших об’єднаних і коаліційних сил, а також пропонують особам, що приймають рішення, військові варіанти для досягнення національних цілей».

Зальцман вирішив по новому сформулювати призначення, яке було б простішим та не схожим на таке, як написане командою корпоративного маркетингу.

Використання слова «захищати» (“secure”) у новому визначенні має на меті відобразити відповідальність Космічних сил за захист космічних активів США, а також гарантувати, що всі види Збройних сил США та союзники матимуть постійний доступ до супутникових можливостей.

Формулювання «у космосі, з космосу та до космосу» стосується різних функцій Космічних сил.

Зальцман визначив захист інтересів «у космосі» як здатність домінувати у космосі та протидіяти використанню противником протисупутникової зброї.

Можливості «з космосу» стосуються супутникових послуг, на які покладаються військові, таких як зв’язок, навігація та попередження про ракетний напад.

Захист інтересів «до космосу» стосується забезпечення гарантованого доступу до навколоземної орбіти за допомогою ракет-носіїв, а також наземної інфраструктури.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України