Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанії Spire та SpaceChain оголосили про демонстрацію технології блокчейну на орбіті

28 вересня компанії Spire та SpaceChain, реалізатори бізнес-ідеї «космос як послуга», оголосили про партнерство, в рамках якого Spire завантажить програмне забезпечення SpaceChain на супутник в існуючому угрупованні Spire, а потім запустить корисне навантаження SpaceChain на новому супутнику в кінці цього року.

У той час як блокчейн став відомим як інструмент криптовалюти, організації також вивчають його переваги для управління системою поставок, кібербезпеки та інших задач. Щоб забезпечити достатню обчислювальну потужність для демонстрації блокчейну, Spire буде використовувати Sabertooth, суперкомп’ютерний модуль паралельної обробки даних, який був розроблений для програм машинного навчання.

В рамках партнерства Spire та SpaceChain «прагнуть максимізувати безпеку даних та підвищити стійкість обчислювальних операцій». Блокчейн розподіляє ключі по багатьох вузлах мережі. Широке розповсюдження призначене частково для того, щоб не було єдиної точки, де хтось міг би втрутитися в мережу або вкрасти дані.

SpaceChain співпрацює з компаніями Addvalue Innovation та Alba Orbital над розробкою децентралізованої супутникової інфраструктури відповідно до гранту на суму £ 440 000 ($ 596 000), який у 2020 році надали Enterprise Singapore та Innovate UK. Спільно компанії розробляють корисне навантаження блокчейну, яке дозволить користувачам безпосередньо передавати завдання супутнику на виконання роботи, наприклад, знімати зображення певного місця розташування.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України