Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанії Lockheed Martin і Boeing виграли контракти на розробку американських військових супутників вузькосмугового зв’язку

Космічні сили США уклали з компаніями Lockheed Martin та Boeing контракти на суму $ 66 млн кожен на розробку нового супутника вузькосмугового зв’язку. Контракти є частиною конкурсу на будівництво двох супутників, які розширять Mobile User Objective System (MUOS) – мережу супутників, що використовуються військовими США для передачі голосу та даних.

Протягом наступних 15 місяців компанії створять прототипи супутників, які мають продемонструвати, наскільки вони відповідають вимогам Космічних сил до супутників MUOS.

Міністерство оборони США оголосило про укладення контракту 25 січня.

Очікується, що у 2025 році Космічні сили США оберуть одну з компаній для виробництва двох готових до польоту супутників вузькосмугового зв’язку з метою модернізації існуючого угруповання з п’яти супутників MUOS на геостаціонарній орбіті.

Вузькосмуговий зв’язок використовує відносно невеликі обсяги даних, але має вирішальне значення для військових операцій.

Lockheed Martin є виробником поточного угруповання MUOS.

Космічні сили заклали до бюджету близько $ 2 млрд на наступні 5 років на нові супутники та допоміжні системи вузькосмугового зв’язку.

Нові супутники матимуть більш високу потужність та досконаліші комунікаційні технології, ніж нинішня система. Мета – запустити MUOS SV6 та SV7 до 2030 року.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України