Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Virgin Galactic готується відновити пілотовані космічні польоти

9 травня компанія космічного туризму Virgin Galactic оголосила, що цього місяця вона відновлює польоти з місією, першою за майже два роки, а у червні організує перший комерційний космічний політ.

Компанія повідомила, що до кінця травня відбудеться місія Unity 25 з двома пілотами та чотирма співробітниками компанії на борту літака SpaceShipTwo (також використовується назва VSS Unity).

Місія Unity 25 стане п’ятою місією компанії на межу космосу, яка визначається Федеральною авіаційною адміністрацією США (FAA) на висоті 50 миль (80 км) над рівнем моря (Міжнародна авіаційна федерація FAI визначає межу космосу на висоті 80 міль (100 км) над рівнем моря).

Virgin Galactic використовує літак-носій WhiteKnightTwo, який злітає зі злітно-посадкової смуги, набирає висоту та скидає літак VSS Unity з ракетним двигуном, який перетинає межу космосу, а потім повертається на Землю. Загальний час польоту становить приблизно 90 хвилин, при цьому пасажири кілька хвилин відчувають невагомість у салоні космічного літака.

Рейси Virgin стартують з космодрому «Америка» в Нью-Мексико.

Перший комерційний політ Galactic 01 включатиме пасажирів ВПС Італії.

Космічна програма Virgin Galactic зазнає роки затримок, у 2014 році сталася аварії, в якій загинув пілот.

Virgin Galactic продала 800 квитків на майбутні комерційні польоти – 600 з 2005 по 2014 рік по ціні від $ 200 000 до $ 250 000 та пізніше 200 квитків по ціні $ 450 000 кожен.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України