Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія True Anomaly відкрила підприємство з виробництва космічних апаратів у Колорадо

Стартап True Anomaly з базою в Денвері відкрив виробниче підприємство, де планується виготовляти невеликі супутники, призначені для спостереження та розвідки об’єктів у космосі.

17 серпня компанія представила нове виробниче приміщення площею понад 3250 м2 у м. Сентенніал, штат Колорадо.

True Anomaly розробила космічний апарат під назвою Jackal, орієнтований на ринок виконання завдань в інтересах військових та розвідувальних служб США. За повідомленням компанії, супутник, оснащений трьома камерами, зможе виконувати операції зустрічі та зближення (rendezvous and proximity operations), а також операції з обслуговування місій.

Перші два апарати Jackal заплановані до запуску на низьку навколоземну орбіту на початку 2024 року у рамках місії SpaceX Transporter-10.

Компанія отримала ліцензії від Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) та Федеральної комісії зв’язку (FCC) для використання космічних апаратів Jackal для спостереження у космосі.

Комерційна ліцензія на дистанційне зондування від NOAA дозволяє компанії проводити зйомку, не пов’язану із Землею. FCC уповноважила компанію провести наземні випробування передавачів Jackal і продемонструвати операції зустрічі та зближення між двома апаратами Jackal.

Ліцензія на отримання зображень, не пов’язаних із Землею, включає радіолокаційні, короткохвильові інфрачервоні, довгохвильові інфрачервоні та видимі зображення у широкому та вузькому полі зору. «Ця різноманітність сенсорних можливостей дозволить Jackal збирати дані навіть в умовах поганого освітлення, наприклад, коли космічний апарат знаходитиметься в тіні Землі», – сказав генеральний директор True Anomaly Евен Роджерс.

За його словами, на новому підприємстві під назвою «GravityWorks» компанія планує виробляти велику кількість супутників Jackal та інших систем. «GravityWorks зможе виробляти повністю протестований і готовий до запуску супутник кожні п’ять днів».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України