Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Tomorrow.io отримала контракт від ВПС США на створення угруповання погодних супутників

Компанія Tomorrow.io виграла контракт від ВПС США на суму $ 19,3 млн на підтримку запланованого розгортання угруповання з приблизно 32 метеорологічних супутників.

ВПС США уклали контракт на створення угруповання метеорологічних супутників, оснащених радіолокаторами Tomorrow.io, у рамках своєї програми AFVentures Strategic Funding Increase, яка спрямована на масштабне розширення стратегічних можливостей для підтримки місій МО США.

Бостонська компанія Tomorrow.io, яка називає себе метеорологічною розвідувальною компанією, планує надавати дані спостереження за погодою та океаном, включаючи детальне глобальне охоплення опадів, як послугу для урядових установ по всьому світу.

Завдяки супутниковому угрупованню Tomorrow.io планує збирати дані у всьому світі із середньою швидкістю раз на годину, якими компанія буде ділитися з клієнтами за допомогою власного програмної платформи моделювання – Weather Intelligence Platform. Урядові клієнти також зможуть вибрати опцію отримання необроблених даних на додаток до результатів, розроблених платформою моделювання.

Компанія Astro Digital будує перші два супутники для компанії Tomorrow.io згідно з контрактом, оголошеним у вересні. Планується, що супутники будуть запущені наприкінці 2022 року. На теперішній час компанія Tommorow.io не має укладених контрактів на виробництво та запуск решти супутників свого угруповання, яке вона планує завершити в 2024 році.

Tomorrow.io, раніше відома як ClimaCell, надає комерційним клієнтам дані про погоду, включаючи компанії Delta Air Lines, Uber Technologies та Amazon Web Services. У березні компанія оголосила, що зібрала $ 77 млн у раунді фінансування серії D.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України