Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Thales Alenia Space створює космічний бізнес-каталізатор

4 липня компанія Thales Alenia Space об’явила про відкриття Космічного бізнес-каталізатора (Space Business Catalyst), унікального галузевого прискорювача, присвяченого космічному сектору. Це оголошення приурочено до відкриття 5 липня у Парижі конференції “Assises du New Space”, національному заходу, присвяченому французькому «новому космосу».

Космічний бізнес-каталізатор призначений для дослідження, створення та забезпечення умов, необхідних для появи нових гравців у космічному секторі, підтримуючи розвиток проривних проєктів. Як галузевий прискорювач, він забезпечить підприємців і стартапи на ранній стадії зростання, а також допоможе їм визначити та реалізувати стратегії промислового розвитку. Ця гнучка структура сприяє появі рішень, які, ймовірно, забезпечать справжню динаміку ринку, технологічні прориви та нові шляхи розвитку існуючих рішень.

З 2014 року компанія Thales Alenia Space проводить новаторську стратегію, зосереджену на «новому космосі» (New Space) у своєму інноваційному кластері. Такий підхід призвів до запуску проривних проєктів, таких як Space Edge Computing у співпраці з компанією Microsoft, а також відкритої співпраці з понад 700 стартапами. Бізнес-каталізатор був запущений у 2023 році для зміцнення та розвитку стратегії Thales Alenia Space, зосередженої на забезпеченні вибіркової та якісної підтримки інноваційних проєктів, які розвиватимуть майбутні ринки.

Розташовані у Тулузі (Франція) та Туріні (Італія), приміщення Космічного бізнес-каталізатора площею 400 м2 уже приймають близько 10 стартапів та підприємців з усього світу. Співпрацюючи з експертами з підприємництва, компанія Thales Alenia Space розробила програму підтримки, яка пропонує технічну, комерційну та фінансову підтримку для керівників проєктів, надаючи їм виняткову можливість налагодити стратегічну співпрацю з великим гравцем у космічній галузі.

Космічний бізнес-каталізатор відповідає концепції «Космос для життя» (Space For Life) компанії Thales Alenia Space щодо інтеграції проєктів, які особливо сприяють розвитку відповідального космосу, наприклад, модульної космічної інфраструктури та внеску космосу в стабільне фінансування.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України