Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Synspective почала демонстрацію своєї радарної системи для запобігання катастрофам

Японська супутникова компанія Synspective розпочала демонстрацію супутникової системи для запобігання катастрофам у Гватемалі. Над цим пілотним проєктом компанія Synspecitve працює спільно з Японським агентством міжнародного співробітництва (Japan International Cooperation Agency, JICA).

Система Synspective надає зображення з радарів із синтетичною апертурою (Synthetic Aperture Radar, SAR), які дозволяють знімати дані крізь хмари та у темряві. Демонстрована послуга отримала найменування «Моніторинг зсуву земель» (Land Displacement Monitoring, LDM), яка дозволяє відслідковувати просідання та зсуви ґрунту, викликані землетрусами. У компанії Synspective заявили, що розроблена система використовується в Гватемалі для сприяння операціям з дослідження та виявлення потенційного ризику на прихованих (латентних) стадіях. Демонстрація розпочалася в серпні 2021 року і, як очікується, триватиме до січня 2022 року.

«За допомогою LDM можна завчасно виявити стихійні лиха та вжити заходів щодо запобігання обвалу будівель та будинків, що спричиняють фінансові втрати, а також захисти мешканців. Переваги LDM полягають у тому, що аналітичні дані супутників SAR можуть бути легко отримані, а також вони можуть бути надані у простому для розуміння візуальному форматі, який не вимагає спеціалізованого програмного забезпечення чи знань. Що стосується функціональних можливостей, можна збільшити масштаб певної сфери інтересів та автоматично створити графік, що дозволяє детально перевірити та проаналізувати дані», – йдеться у прес-релізі Synspective.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України