Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Stratolaunch оголосила про угоду з Агентством протиракетної оборони США на гіперзвукові дослідження

8 грудня компанія Stratolaunch оголосила про укладання угоди з Агентством протиракетної оборони США (MDA) на участь у гіперзвукових дослідженнях. Компанія планує розширити наявні можливості МО США для льотних випробувань за рахунок здійснення в інтересах оборонного відомства та його основних партнерів-підрядників доступних, комерційно законтрактованих, швидкісних гіперзвукових льотних випробувань розроблюваних компанією апаратів.

«Ми раді надати MDA мішень, яка буде імітувати загрозу, що дозволить їм зрозуміти, як діяти та перехопити гіперзвукові загрози», – сказав Деніел Міллман, головний технологічний директор компанії Stratolaunch.

Команда Stratolaunch готується до виконання наступних випробувальних польотів літака-носія Roc. Команда також продовжує розробку та створення перших двох тестових літальних апаратів Talon-A: TA-0 і TA-1. За повідомленням компанії, пускові випробування TA-1 мають розпочатися до кінця поточного року, що дозволить компанії у 2022 році розпочати гіперзвукові льотні випробування та у 2023 році надавати послуги державним і комерційним клієнтам.

Літальні апарати Talon-A, що будуть запускатися з літака-носія Stratolaunch Roc, є автономними багаторазовими випробувальними стендами з ракетними двигунами, які здатні перевозити індивідуальне корисне навантаження на швидкостях вище 5 Махів. Можливість використання зазначених транспортних засобів для тестових польотів забезпечить регулярний доступ до гіперзвукового середовища польоту, що буде мати вирішальне значення для наукових досліджень, технологічного розвитку і демонстрації компонентів.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України