Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія SpaceTech Analytics представила звіт «Космічна медицина та довголіття людини в космосі»

7 вересня консалтингова компанія SpaceTech Analytics представила звіт «Космічна медицина та довголіття людини в космосі у третьому кварталі 2021 року» (Space Medicine and Human Longevity in Space Q3 2021).

У представленому звіті узагальнені ключові спостереження в екосистемі космічної індустрії, що швидко розвивається та експоненціально зростає. Експерти зібрали інформацію про ключові галузеві тенденції та створили вичерпну базу даних з понад 500 приватних компаній, пов’язаних із космічною медициною, понад 300 провідних інвесторів і понад 100 науково-дослідних центрів та асоціацій.

Звіт містить інформацію про основні напрямки космічної медицини: ризики для здоров’я космонавтів, в тому числі для здоров’я жінок у космосі, вікові біомаркери, деякі підходи до зменшення ризиків та основні тенденції у цій сфері, що допомагають поліпшити здоров’я космонавтів та зробити їх реабілітацію більш ефективною.

Також у звіті дається детальний опис інноваційних підходів до контролю за довголіттям людини в космосі та лікування системних розладів, висвітлюючи їх застосування для відновлення космонавтів після космічних польотів. Загалом, це аналітичне тематичне дослідження пропонує експертну оцінку нової та динамічної галузі з високим потенціалом зростання.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України