Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Sidus Space отримала ліцензію NOAA на дистанційне зондування

3 січня компанія Sidus Space оголосила про отримання від Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) ліцензії на дистанційне зондування першого рівня (Tier 1 remote sensing license), яка передбачає можливості отримання панхроматичних (panchromatic, PAN) і короткохвильових інфрачервоних (shortwave infrared, SWIR) зображень.

Ця ліцензія дозволяє супутникам Sidus збирати та розповсюджувати зображення та дані державним і комерційним клієнтам. Компанія планує збирати зображення PAN і SWIR, які оброблятимуться вбудованим процесором штучного інтелекту FeatherBox. Процесор штучного інтелекту буде об’єднувати зображення з даними автоматизованої інформаційної системи (AIS) і глобальної системи позиціювання (GPS), щоб інформувати про тенденції морського руху, незаконну рибальську діяльність, місця та кількість викидів метану, а також прояви стресу в посівах сільськогосподарських культур.

Це схвалення включає майбутню місію LizzieSat компанії Sidus, запуск якої заплановано на березень, а також майбутні супутники. Очікується, що перший LizzieSat буде запущений у рамках місії SpaceX Transporter-10, запланованої на березень.

«Схвалення ліцензії на дистанційне зондування першого рівня від NOAA є важливою віхою для Sidus Space. Завдяки можливостям обробки зображень PAN і SWIR ми зосереджені на нашій прихильності до практичних інновацій у космічних технологіях, одночасно вирішуючи реальні виклики», – сказала Керол Крейг, генеральна директорка і засновниця Sidus Space.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України