Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Rocket Lab придбає компанію Planetary Systems Corporation

15 листопада компанія Rocket Lab повідомила, що заплатить за компанію Planetary Systems Corporation (PSC), виробника супутникових систем розподілення та розгортання, $ 42 млн плюс $ 1,72 млн в акціях. Угода включає бонус до 956 000 додаткових акцій на основі фінансових результатів PSC у 2022 та 2023 роках. Таким чином, загальна вартість угоди, виходячи з ціни закриття акцій Rocket Lab 15 листопада, становить $ 81,4 млн.

PSC виробляє системи, що дозволяють запускати супутники з ракет-носіїв, включаючи системи Lightband та Canisterized Satellite Dispenser для розгортання малих супутників. За словами Rocket Lab, ці системи мали 100% успіх у понад 100 місіях.

Угода з PSC є другим придбанням Rocket Lab за останні місяці. 12 жовтня компанія оголосила про придбання Advanced Solutions, Inc. (ASI), інженерної компанії з Колорадо, яка розробляє програмне забезпечення для польотів, системи моделювання та системи наведення, навігації та керування (GNC). Rocket Lab заплатила за ASI $ 40 млн.

Rocket Lab оголосила про угоду з PSC разом з оголошеннями про свої фінансові результати за третій квартал 2021 року, де вона повідомила про збитки по EBITDA у розмірі $ 17,5 млн доларів при виручці в $ 5,3 млн.

Компанія заявила, що планує два запуски ракети-носія Electron у четвертому кварталі 2021 року, обидва для компанії BlackSky за контрактом, укладеним компанією Spaceflight. Перший з цих двох запусків, який неодноразово відкладався через затримки, викликані проблемою датчика та поганою погодою, на даний час запланований на вечір 17 листопада.

Виконавчий директор компанії Rocket Lab Пітер Бек (Peter Beck) не дав прогнозів відносно запусків у 2022 році, але сказав, що вони очікують більш високої частоти запусків, ніж у 2021 році, на що вплинули як невдалий запуск ракети Electron, так і пандемічні обмеження в Новій Зеландії, через які відклали запуски.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України